lumici-vlci.cz

lumici-vlci.cz
lumici-vlci.cz

Tábor a tábořiště


...tak na prvním táboře dostalo tábořiště v Barchovicích konečně své jméno. Nazvali jsme ho Údolím hvězd. A není to samozřejmě žádná náhoda. Takto ho nazvali již skauti, kteří zde táboří už po tři roky. Mysleli jsme, že třeba nějaká táborová příhoda pojmenuje naší část tábořiště jinak, ale nebylo k zbytí. Stačilo první jasnou noc vzhlédnout k nebi a už nikdo nemohl pochybovat.... táboříme zkrátka v našem Údolí hvězd! A kdo tento noční obraz jednou zahlédl, nepochybuje :-)...
Letos se opět vracíme na tábořiště u Jedlé nedaleko řeky Sázavy. Do klínu kopců a lesů, kde se nám loni tam moc líbilo. Čeká nás mnoho veselí, her, tajemna a odvážných činů. Tábor je nejkrásnějším zážitkem pro každé vlče i skauta v roce. zážitkem, který si bude v myšlenkách hýčkat celý rok, dokud nebude zase čas zabalit si kufr a vyjet na další táborové dobrodružství.Aktuální informace pro tábor 2015:Letos se 84. oddíl vydá na tábor nedaleko řeky Sázavy, do lesů poblíž obce Jedlá.

Tábor se uskuteční v termínu 1. 8. 2015 - 15. 8. 2015 na tábořišti br. vodních skautů z 2. přístavu Poutníci Kolín. Bratři Vlci se na podzim vypravili na naše letní tábořiště a moc se jim tam líbilo. Až na tábořiště vede dobrá příjezdová cesta. Pro vyhledání na mapách: GPS 49°44'10.8"N 15°15'20.6"E.

Cesta na tábořiště!


Autem z Kutné Hory odkud pojedete na Zbraslavice. Ve Štipoklasech odbočíte doleva na Ledeč nad Sázavou. Projedete Bohdančem, Třebětínem a Vrbkou. Asi cca po 3 km začne cesta prudce klesat, po půl kilometru klesání odbočíte doprava na Jedlou. Pokud jste se dostali do Habreku, přejeli jste odbočku. Následuje opět klesání serpentýnami do údolí. Dole odbočíte druhou odbočkou doprava, do lesa. Odtud už by měla být cesta značena až na tábořiště. Pokud ne, jedete asi ještě kilometr lesem. Jedinou odbočku, kterou potkáte, ignorujte (cesta se stáčí vlevo, jeďte tedy vlevo), a pak stále rovně, až uvidíte tábořiště.

Tábořiště


V sobotu 1. 8. 2015:


Sraz je v sobotu na tábořišti i s bagáží mezi 16-17h. Vedoucí budou na tábořišti dříve,jelikož je nutno ho po předchozím turnusu převzít a připravit pro náš příjezd. Táborový program začíná od 18h, tzn. prosíme rodiče, aby se do té doby rozloučili se svými ratolestmi a vesele odjeli zpátky domů odpočívat.


Konec tábora a odvoz vlčat a skautů:

Tábořiště musíme opustit do 12h. Předpokládaný závěrečný nástup po půl dvanácté a následný odjezd. Pro děti si můžete přijíždět po 11h.


K letošním brigádám:

Letos nás nečeká žádá brigáda na tábořišti, jelikož jedeme do pronájmu. Nicméně na našich klubovnách na Orláku je stále práce dost. Sledujte proto, prosím, záložku "klubovny", kde se neustále objevují nové a nové termíny brigád.