lumici-vlci.cz

lumici-vlci.cz
lumici-vlci.cz

Klubovny


Klubovny na "Orláku"
Brankovická 1040, Kolín 28002

Mapa
Mapa


Práce na rekonstrukci nových kluboven neustále pokračují a my velmi děkujeme všem, kteří doposud připojili ruce k dílu. Na Orláku už také máme svojí skříň a první místnost je takřka hotová. V závěsu za ní čeká na dodělání příchodová chodbička a sociální zařízení. Posledním oříškem bude rekonstrukce poslední - zadní místnosti, kde bude potřeba udělat nový strop. Pokud by si někdo s touto věcí snad věděl rady (ať už pracovně či materiálově), budeme rádi za každou pomoc.

Do klubovny stále plánujeme umístění nových kamen a instalaci dvou nových komínů... tudíž pokud by někdo mohl někdo pomoci s tímto, opět budeme rádi za materiální, finanční či pracovní pomoc.

Pro rekonstrukci bohužel nám a kolínským Orlům nebyla udělena dotace od TPCA, tudíž hledáme další možné finanční zdroje, jako jsou možnosti dotací či sponzorských darů.... tedy stejný případ jako výše.

V neposlední řadě, plánujeme na Orláku květnové společné odpoledne s rodiči. Zde by se mělo jednak tradičně mluvit o informacích týkajících se letošního tábora a také při té příležitosti zapracovat na nutném obnovení nátěru oken a dveří na klubovně. Následovat by mělo podvečerní - večerní posezení u ohně s pečením buřtů a snad zase i s nějakou písničkou - kdo bude chtít přijít bude tedy srdečně vítán. Předběžné datum víkendu je 16.5.2015

Děkujeme mamince Maniho za krásnou polici do klubovny, p. Očkovi za botník(již máme rohožku, takže můžeme chodbu pěkně zabydlet), Sukdolákovým za hon na klubovnová nová krbová kamna. Dozajista bude potřeba vyrobyt věšák na bundy a poličky do výklenku v klubovně, budeme rádi, když nám s tím pomůže nějaký šikovný tatínek nebo dědeček.

Od zítřejšího dne, 10.4., budou v klubovně řádit obkladači, můžeme se tedy těšit na dokončené sociální zázemí a opět o něco hezčí klubovnu!

Termíny rekonstrukčních brigád budou vyvěšeny vždy s předstihem na našich stránkách, popř. přímo osloveni ti, kteří nám nabídli pomocnou ruku k dílu.

Fotografie z první rekonstrukční výpravy naleznete zde.
Fotografie z druhé rekonstrukční výpravy neleznete zde.
Fotografie z třetí rekonstrukční výpravy naleznete zde.
Fotografie ze čtvrté rekonstrukční výpravy naleznete zde.
Fotografie z páté rekonstrukční výpravy naleznete zde.